04 –

Nábytek do dětského pokoje

Vyrábíme nábytek do dětských pokojů předškoláků, školáků i teenagerů. Přizpůsobíme se vašim požadavkům a vytvoříme vám nábytek pro učení, hraní i odpočinek.

Naše služby –

Hravý nábytek do dětské pokoje

Hledáte vhodný nábytek do dětského pokoje? Potřebujete zohlednit dostatek úložného místa, velikost a specifický design? U nás jste správně. Navrhneme a vyrobíme vám kompletní nábytek do dětského pokoje i jednotlivé atypické kusy, které v dětském království schází. Vyrábíme psací stoly, klasické i patrové postele, skříně do dětského pokoje a další dětský nábytek na míru.

Při návrhu vám ochotně poradíme. Umíme zohlednit potřeby malých dětí, školáků i teenagerů. Jednoduše vám pomůžeme vybavit dětský pokoj tak, aby splňoval požadavky na hraní, učení i kvalitní odpočinek.

Dětský nábytek vyrobíme přesně na míru dispozičním požadavkům pokoje. Na přání vám vyrobíme dětský rostoucí nábytek, který bude nadčasový a vydrží s vašimi dětmi dlouhá léta.

Získáte kvalitní nábytek na míru

Prostor využijeme na maximum

Vyrábíme také rostoucí nábytek

1. Poptávka

Zavolejte nám, nebo napište e-mail a sdělte nám svou poptávku.

2. Cenová nabídka

Zjistíme si od vás potřebné informace a připravíme pro vás individuální cenovou nabídku.

3. Zaměření

Následně přichází čas na důkladné zaměření. Vydáme se za vámi a zaměříme prostory.

4. Realizace

Pustíme se do práce a následně realizujeme vaši zakázku v dohodnutém termínu.

Jak to u nás chodí? –

Postup realizace

– Ozvěte se nám –

Neváhejte nás kontaktovat

Nábytek do dětského pokoje vám vyrobíme na míru. Sídlíme v Doubravici nad Svitavou v okrese Blansko. Napište nám přes kontaktní formulář, nebo nám zašlete poptávku na e-mail.

– Jak vypadá naše práce? –

Fotogalerie

– Před a po –

Realizace

Zajímá váš, jaký může být rozdíl? Podívejte se na vizuální transformaci, kterou jsme vytvořili. Zaručujeme, že budete ohromeni tím, jak jsme změnili dětské pokoje k lepšímu.

nabytek_vybihal90 nabytek_vybihal99