01 –

Kuchyně na míru

Vyrobíme vám vysněnou kuchyň v jakémkoliv provedení. Splníme i ty nejnáročnější požadavky. Po domluvě vám rádi zprostředkujeme instalatéry, obkladače i elektrikáře.

Naše služby –

Kvalitní kuchyně na míru

Sníte o originální, moderní a praktické kuchyni? Vaše sny proměníme ve skutečnost. Kuchyňskou linku vám vyrobíme na míru. Vyrábíme moderní, klasické i rustikální kuchyně. Z provedení nabízíme rovné a rohové kuchyňské linky i oblíbené kuchyně s ostrůvkem.

Navrhneme vám kuchyňskou linku do všech detailů. Pečlivě dbáme na úložný prostor – jeho velikost a umístění. Pracovní desku na kuchyňskou linku, korpusy a dvířka ke kuchyňské lince, stejně jako madla či prosklení si vyberete přesně podle svých představ. Na výběr vám nabízíme široký sortiment designového provedení a barevných odstínů.

Jsme s vámi od návrhu kuchyně přes její výrobu až po finální montáž. Zároveň vám zprostředkujeme kontakt na ověřené instalatéry, obkladače i elektrikáře, kteří připraví veškeré rozvody. A pokud nebudete chtít v kuchyni například obklady, instalujeme také desky za kuchyňskou linku.

Kuchyň vyrobíme přesně podle vašich představ

Využíváme kvalitní značkové komponenty

Postaráme se o návrh, výrobu i montáž

1. Poptávka

Zavolejte nám, nebo napište e-mail a sdělte nám svou poptávku.

2. Cenová nabídka

Zjistíme si od vás potřebné informace a připravíme pro vás individuální cenovou nabídku.

3. Zaměření

Následně přichází čas na důkladné zaměření. Vydáme se za vámi a zaměříme prostory.

4. Realizace

Pustíme se do práce a následně realizujeme vaši zakázku v dohodnutém termínu.

Jak to u nás chodí? –

Postup realizace

– Ozvěte se nám –

Neváhejte nás kontaktovat

V rodinném truhlářství a stolařství Vybíhal vám vyrobíme nábytek na míru. Sídlíme v Doubravici nad Svitavou v okrese Blansko. Napište nám přes kontaktní formulář, nebo nám zašlete poptávku na e-mail. Brzy se vám ozveme.

– Jak vypadá naše práce? –

Fotogalerie

– Před a po –

Realizace

Zajímá váš, jaký může být rozdíl? Podívejte se na vizuální transformaci, kterou jsme vytvořili. Zaručujeme, že budete ohromeni tím, jak jsme změnili kuchyně k lepšímu.

nabytek_vybihal96 nabytek_vybihal120