03 –

Vestavěné skříně

Vytvoříme vám úložné prostory na míru, které vás ohromí svou důmyslností. Vyhrazené místo pro vestavěné skříně využijeme do posledního centimetru.

Naše služby –

Vestavěné skříně s variabilním úložným prostorem

Přejete si mít dostatek místa pro vaše oblečení? Toužíte po velkém úložném prostoru? Vaše přání s radostí splníme. Navrhneme a vyrobíme vám vestavěné skříně na míru. Díky zakázkové výrobě si dokonale přizpůsobíte rozvržení úložného prostoru. Zvolíte si počet a rozmístění polic, umístění šatní tyče, rozmístění zásuvek nebo věšáku na kalhoty.

Procesem návrhu vestavěné skříně vás ochotně provedeme. Nabízíme vám široký výběr vzorů a barevných odstínů materiálů. Vestavěné skříně umíme přizpůsobit vašemu stávajícímu nábytku. K otevírání skříní nabízíme klasické křídlové dveře i praktické a stylové posuvné dveře.

Výroba vestavěných skříní je včetně přesného zaměření a kompletní montáže. Zkrátka vám vytvoříme ideální úložné prostory na míru.

Maximálně využijeme váš prostor

Vyberete si z široké nabídky provedení

Postaráme se o kompletní výrobu a montáž

1. Poptávka

Zavolejte nám, nebo napište e-mail a sdělte nám svou poptávku.

2. Cenová nabídka

Zjistíme si od vás potřebné informace a připravíme pro vás individuální cenovou nabídku.

3. Zaměření

Následně přichází čas na důkladné zaměření. Vydáme se za vámi a zaměříme prostory.

4. Realizace

Pustíme se do práce a následně realizujeme vaši zakázku v dohodnutém termínu.

Jak to u nás chodí? –

Postup realizace

– Ozvěte se nám –

Neváhejte nás kontaktovat

Získejte maximální úložné prostory. Napište nám přes kontaktní formulář. Ve stolařství a truhlářství Nábytek Vybíhal vám vyrobíme vestavěné skříně na míru. Sídlíme v Doubravici nad Svitavou, nábytek instalujeme v okrese Blansko a okolí.

– Jak vypadá naše práce? –

Fotogalerie