02 –

Nábytek do obývacího pokoje

Navrhneme vám a vyrobíme moderní obývací nábytek. Vytvoříme vám příjemné a útulné místo pro odpočinek a setkávání s rodinou.

Naše služby –

Moderní obývací nábytek

Prožívejte chvíle s rodinou v útulném, praktickém a moderním obývacím pokoji. Nábytek do obývacího pokoje vyrobíme přesně podle vašich představ. Vyrábíme police a skříňky do obývacího pokoje, konferenční stoly i kompletní obývací stěny.

Navrhneme vám moderní sektorový nábytek s prosklením, dvířky nebo s volnými policemi. Koncepce je jen na vás. Nabízíme vám široký výběr vzorů a barevného provedení. Materiál odebíráme od značek Kronospan, Trachea, Egger a mnoha dalších. U nás si vybere každý.

Součástí našich služeb je kompletní montáž a instalace ve vašem obývacím pokoji. Nábytek sestavíme, usadíme, seřídíme panty a na přání vám zprostředkujeme instalaci LED osvětlení obývací stěny. Jednoduše s námi můžete hodit starosti za hlavu.

Získáte moderní obývací nábytek

Vyberete si z široké nabídky vzorů

Odborně vám poradíme s koncepcí

1. Poptávka

Zavolejte nám, nebo napište e-mail a sdělte nám svou poptávku.

2. Cenová nabídka

Zjistíme si od vás potřebné informace a připravíme pro vás individuální cenovou nabídku.

3. Zaměření

Následně přichází čas na důkladné zaměření. Vydáme se za vámi a zaměříme prostory.

4. Realizace

Pustíme se do práce a následně realizujeme vaši zakázku v dohodnutém termínu.

Jak to u nás chodí? –

Postup realizace

– Ozvěte se nám –

Neváhejte nás kontaktovat

Přejete si nový  obývací pokoj? Navrhneme a vyrobíme vám obývací nábytek na míru. Naše rodinné stolařství Nábytek Vybíhal sídlí v Doubravici nad Svitavou v okrese Blansko. Napište nám přes kontaktní formulář, nebo nám zašlete poptávku na e-mail. Brzy se vám ozveme.

– Jak vypadá naše práce? –

Fotogalerie